Kovoobrábění

Obrábění kovů a povrchová úprava kovů

Obrábění kovů - Kolmetal KolínNaše společnost Kolmetal s.r.o. sídlí ve městě Kolín. Jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů. Dále v oblasti kovoobrábění děláme: řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů.

Soustružení

Soustružení Kolmetal KolínJak na kovoobrábění tak i na soustružení používáme kvalitní CNC stroje, které umožňují špičkové CNC obrábění. Naše dílna je vybavena osmatřiceti moderními obráběcími automaty a klasickými stroji.

Frézování

Frézování Kolmetal KolínJednou z nabízených služeb je CNC frézování. Nabízíme profesionálně odvedenou práci na špičkových strojích, to vše za cenově příznivých podmínek. Kontaktovat nás můžete přes e-mail: kolmetal@seznam.cz nebo po telefonu 321 571 323.

Obrábění kovů a povrchová úprava kovů

Naše společnost Kolmetal s.r.o. se zaměřuje zejména na zakázkové obrábění kovů. Sídlíme ve městě Kolín a jsme specialisté na kovoobrábění. Mezi naše nejčastěji využívané služby patří obrábění kovů, soustružení kovů a frézování kovů. Dále v oblasti kovoobrábění děláme: řezání kovů, vrtání a dynamické vyvažování rotačních dílů. V oblasti kovoobrábění uspokojíme každého zákazníka. Na základě přání zákazníka se nezaměřujeme jen na kovoobrábění, ale i na povrchovou úpravu kovů: galvanické pokovování - Zn, Ni, Cr, eloxování, lakování, leštění kovů, kalení kovů a na vakuové kalení kovů - (zajišťujeme formou kooperace).

Obrábění kovu Kolín – na kovoobrábění máme moderní CNC stroje

Pracovníci naší společnosti Kolmetal s.r.o. Kolín vyrábějí díly z tyčového materiálu až do průměru 80 mm, dále ostatní díly (z odlitků, výkovků a řezaného materiálu) až do průměru 300 mm, a to včetně broušení a dynamického vyvažování rotačních dílů. Drtivá většina naší produkce v oblasti kovoobrábění je vyráběna na CNC strojích, na kterých provádíme soustružení, frézování a vrtání. Náš strojový park čítá 17 CNC strojů.

CNC obrábění různých materiálů

Nabízíme: CNC obrábění ocelí (třídy 11, 12, 14, 15,), CNC obrábění nerezových ocelí (třídy 17), CNC obrábění nástrojových ocelí (třídy 19), CNC obrábění mosazi, CNC obrábění duralu, CNC obrábění mědi, CNC obrábění hliníku a CNC obrábění plastů.

Soustružení

Také na soustružení kovů používáme kvalitní CNC stroje, které umožňují špičkové CNC obrábění. Nabízíme komplexní soustružnické práce. V kovoobrábění máme dlouholetou praxi, kvalita kovoobrábění je samozřejmostí. Kovoobrábění, včetně soustružení kovů, na zakázku děláme nejčastěji pro společnosti, které patří mezi výrobce klimatizace a chlazení, rovněž pro výrobce vzduchotechnického zařízení. Naše služby v oblasti kovoobrábění si mohou objednat firmy z nejrůznějších strojírenských oborů. Služby v oblasti obrábění poskytujeme například i pro výrobce duralových tub. Naše dílna je vybavena osmatřiceti moderními obráběcími automaty a klasickými stroji.